• Protos Weering zaalvoetbaltoernooi

    6 jan 2020 Beheerder
    |
    • 0
  • In de voorronde van het Protos Weering zaalvoetbaltoernooi moesten wij het opnemen tegen SC Stadskanaal, EHS '85, Titan en NWVV waarin wij als poulewinnaar uit de bus kwamen, 12 punten uit 4 wedstrijden. Een goede start dus. In de kwartfinale op 02-01-2020 waren de tegenstanders FC Klazienaveen, Borger, DZOH en Valthermond. In deze poule werden wij derde maar doordat Valthermond (poulewinnaar) zich terugtrok van verdere deelname konden wij alsnog deelnemen aan de halve finale op 04-01-2020. De nummer 1 van de poule in de halve finale plaatst zich rechtstreeks voor de finale en de nummer 2 gaat naar de tussenronde. Helaas wisten onze heren geen plek te bemachtigen voor de finale of de tussenronde, wij zijn als derde geëindigd. Hiermee is het Protos avontuur voor dit jaar voorbij voor ons. 

    Roy Feiken is uitgeroepen tot een van de topscorers van de halve finale met 5 doelpunten. Gefeliciteerd Roy!