• Met ingang van heden hebben wij een nieuwe Hoofd Jeugdopleiding mogen aanstellen. We zijn zeer content te kunnen melden dat Ronald Bos de taak van Hoofd Jeugdopleiding op zich wil nemen. Ronald heeft zijn gehele jeugdcarriere bij onze vereniging gevoetbald en is tot 2008 spelend lid geweest. Vanwege blessures was niet langer verantwoord om te blijven voetballen en sinds dat zijn oudste zoon bij onze club kwam voetballen in 2013 is hij een actieve vrijwilliger geworden. Sinds 2015 is ook zijn jongste zoon spelend lid bij onze club. Ronald is dus zeer zeker een bekend gezicht binnen onze vereniging. 

    Ronald bekleed op dit moment ook de functie van Technische Coördinator JO19 t/m JO13 en gaat beide functies combineren. Hij zal nauw blijven samenwerken met de andere 2 Technische Coördinatoren van JO10, JO9 en JO8 en met de Technische Coördinator Senioren René Alberts om ons jeugdbeleidsplan verder vorm te geven. 

    Wij wensen Ronald veel succes toe in zijn nieuwe functie!