• Nieuw Buinen VR1 (5e klasse)

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Aa, Roanne van der
    Eling, Lianne
    Hilgen, NienkeDoelverdediger
    Kamst, Marissa
    Kuipers, Bente
    Lukens, Marjet
    Mey, Iris van der
    Prins, Tamara
    Ronde, Sanne
    Schipper, Kim
    Stoffers, Jeanine
    Suk-Greven, Bianca
    Zwaag, Mayra van der
  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter(club)
    Mey, Karin van derTeammanager
    Tiepel-van Troost, MariaTrainer/coach
  • Poulestanden Nieuw Buinen VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BATO VR11190249272227
    2Eext VR11071237112622
    3Pekelder Boys VR187012432121
    4Groen Geel VR5962139132620
    5Annen VR11161444311319
    6Nieuw Buinen VR1115153630616
    7Borger VR1104243125614
    8SJO Pekela 2000 VR1102081955-366
    9ST ZNC/HSC VR190181044-341
    10ST Alteveer/SJS Vr1110011757-500
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Nieuw Buinen VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    3,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd