Volgende Wedstrijd

Nieuw Buinen 1
-
GAVC 1

Aanvang: 20-01 om 14.00
Balsponsor:

Agenda

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
SponsorKliks, gratis sponsoren!

Download hier ons clublied!

Bestuur en overige functies

Het bestuur van vv Nieuw Buinen is samen met de commissies en de sponsoren bezig invulling te geven aan het beleidsplan          "vv Nieuw Buinen samen op naar 2020" . Indien u vragen over de vereniging heeft kunt terecht bij één van de onderstaande personen:

Bestuur    telefoonnummer e-mailadres 
Voorzitter Vacant   voorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Secretaris
  secretaris@vvnieuwbuinen.nl
Financiële zaken Menno Klok   financien@vvnieuwbuinen.nl
Accomodatiebeheer Jan Rijkens 06 30 72 65 22 accomodatiezaken@vvnieuwbuinen.nl 
Jeugdvoorzitter Erik Kuipers   jeugdvoorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Sponsoring Geert te Velde  

sponsoring@vvnieuwbuinen.nl

Technische zaken

tc@vvnieuwbuinen.nl
Vrijwilligerscoördinatie Melanie Plat  

vrijwilligerszaken@vvnieuwbuinen.nl

Communicatie Tim van der Veen   communicatie@vvnieuwbuinen.nl
Overige functies      
Hoofd Jeugdopleiding Kevin Koerts 06 51 99 57 94 jeugdopleidingen@vvnieuwbuinen.nl
Consul Jan Rijkens 06 30 72 65 22

consul@vvnieuwbuinen.nl

Wedstrijdsecretaris Cindy de Vries

06 44 91 15 30

wedstrijden@vvnieuwbuinen.nl
Ledenadministratie Eppo van der Laan   ledenadm@vvnieuwbuinen.nl
Jeugdsecretaris
Harry Kuipers  

secretariaat-jeugd@vvnieuwbuinen.nl

Horeca Erwin Straatman 06 50 85 69 85 horeca@vvnieuwbuinen.nl
Activiteiten Vacant

Kaboutervoetbal Vacant   kaboutervoetbal@vvnieuwbuinen.nl
TC Dames/meisjes Alie Hulshof   tc-dm@vvnieuwbuinen.nl
Kledingzaken
Jolanda Draatjer
 06 20 65 81 94 kledingzaken@vvnieuwbuinen.nl