Volgende Wedstrijd

Nieuw Buinen 1
-
FC Emmen 1

Aanvang: 28-06 om 19:00
Balsponsor:

Agenda

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
SponsorKliks, gratis sponsoren!

Download hier ons clublied!

Bestuur en overige functies

Het bestuur van vv Nieuw Buinen is samen met de commissies en de sponsoren bezig invulling te geven aan het beleidsplan          "vv Nieuw Buinen samen op naar 2020" . Indien u vragen over de vereniging heeft kunt terecht bij één van de onderstaande personen:

Bestuur    telefoonnummer e-mailadres 
Voorzitter Vacant   voorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Secretaris Vacant   secretaris@vvnieuwbuinen.nl
Financiële zaken Menno Klok   financien@vvnieuwbuinen.nl
Accomodatiebeheer Jan Rijkens 06 30 72 65 22 accomodatiezaken@vvnieuwbuinen.nl 
Jeugdvoorzitter Erik Kuipers   jeugdvoorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Sponsoring Geert te Velde  

sponsoring@vvnieuwbuinen.nl

Technische zaken Vacant
tc@vvnieuwbuinen.nl
Communicatie Tim van der Veen   communicatie@vvnieuwbuinen.nl
Overige functies      
Wedstrijdsecretaris
Cindy de Vries
06 44 91 15 30
wedstrijden@vvnieuwbuinen.nl
Consul Jan Rijkens 06 30 72 65 22

consul@vvnieuwbuinen.nl

Hoofd Jeugdopleiding
Kevin Koerts

06 51 99 57 94

jeugdopleidingen@vvnieuwbuinen.nl
Ledenadministratie Eppo van der Laan   ledenadm@vvnieuwbuinen.nl
Jeugdsecretaris
Harry Kuipers  

secretariaat-jeugd@vvnieuwbuinen.nl

Horeca Erwin Straatman 06 50 85 69 85 horeca@vvnieuwbuinen.nl
Activiteiten Vacant

Kaboutervoetbal Vacant   kaboutervoetbal@vvnieuwbuinen.nl
TC Dames/meisjes Alie Hulshof   tc-dm@vvnieuwbuinen.nl
Kledingzaken
Jolanda Draatjer
 06 20 65 81 94 kledingzaken@vvnieuwbuinen.nl
Vrijwilligerscoördinatie
Melanie Plat   vrijwilligerszaken@vvnieuwbuinen.nl