Volgende Wedstrijd

Nieuw Buinen 1
-
FC Emmen 1

Aanvang: 28-06 om 19:00
Balsponsor:

Agenda

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
SponsorKliks, gratis sponsoren!

Download hier ons clublied!

Bestuur en overige functies

Het bestuur van vv Nieuw Buinen is samen met de commissies en de sponsoren bezig invulling te geven aan het beleidsplan          "vv Nieuw Buinen samen op naar 2020" . Indien u vragen over de vereniging heeft kunt terecht bij één van de onderstaande personen:

Bestuur   e-mailadres 
Voorzitter Vacant voorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Secretaris Vacant secretaris@vvnieuwbuinen.nl
Financiële zaken Menno Klok financien@vvnieuwbuinen.nl
Accomodatiebeheer Jan Rijkens accomodatiezaken@vvnieuwbuinen.nl 
Jeugdvoorzitter Erik Kuipers jeugdvoorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Sponsoring Geert te Velde

sponsoring@vvnieuwbuinen.nl

Technische zaken Vacant tc@vvnieuwbuinen.nl
Communicatie Tim van der Veen communicatie@vvnieuwbuinen.nl
Overige functies    
Wedstrijdsecretaris
Cindy de Vries (06-44911530)
wedstrijden@vvnieuwbuinen.nl
Consul Jan Rijkens

consul@vvnieuwbuinen.nl

Hoofd Jeugdopleiding
Kevin Koerts
jeugdopleidingen@vvnieuwbuinen.nl
Ledenadministratie Eppo van der Laan ledenadm@vvnieuwbuinen.nl
Jeugdsecretaris
Harry Kuipers

secretariaat-jeugd@vvnieuwbuinen.nl

Horeca Erwin Straatman horeca@vvnieuwbuinen.nl
Activiteiten Melanie, Stephanie, Kim, Gineke activiteiten@vvnieuwbuinen.nl
Kaboutervoetbal Vacant kaboutervoetbal@vvnieuwbuinen.nl
TC Dames/meisjes Alie Hulshof tc-dm@vvnieuwbuinen.nl
Kledingzaken
Jolanda Draatjer
kledingzaken@vvnieuwbuinen.nl
Vrijwilligerscoördinatie
Melanie Plat vrijwilligerszaken@vvnieuwbuinen.nl